פרחים כמתנות לחגים ללקוחות ולעובדים

 

מתלבטים מה לקנות לעובד במתנה? מעוניינים להרשים את הלקוחות שלכם עם מתנה מקורית ומפתיעה? רוצים להראות שאתם זוכרים אבל יחד עם זאת לחסוך כסף על מתנות יקרות ערך? שירותים ומוצרים חדשים בתחום המתנות והמזכרות, יעניקו לכם השראה למתנות מקוריות ואישיות המזוהות אתכם.

מתנות מקוריות בסגנונות שונים, כבר כמעט שלא ניתן למצוא. כל מתנות נראות לעוסות ובנאליות מידי. על אף כל זאת, בנאלי הוא לאו דווקא שלילי וניתן ליצור גם בקרב המתנה הכי צפויה ישנן אפשרויות רבות ליצירת ייחודיות ואלמנטים מפתיעים, כמו במתנות הבאות שנציג לפניכם.

זרי פרחים מתוקים לעובדים

212121

זר מתוק נכלל בין המתנות היותר בנאליות ומוכרות. יחד עם זאת, זוהי מתנה שמעטים אלו שלא יחייכו למראה המתנה המתוקה. עיצוב פרחוני עם ברכה אישית ותוכה מיני מתיקה שונים או ברכה מקורית אך כללית. תספק בדיוק את המטרה הנדרשת – לשמח ולהפתיע את העובדים בעסק. פרחים כמתנות לעובדים יהיו בין המתנות היותר מהנות, במיוחד בימי עיון וכנסים, אחרי סדרה של הרצאות מתישות.

זרים מלאכותיים מעוצבים במתנה ללקוחות

 

מעוניינים למתג את עצמכם בעיני הלקוחות? פרחים מעוצבים ומלאכותיים יהיו מזכרת חיה שלא תיבול , זר פרחים כזה ניתן למיתוג על ידי יצירת אריזה או סל ממותג בצורת סלסילת נוי שניתן להוסיף אליה סממנים רלוונטיים של חג ומועד שיותירו מזכרת ארוכת טווח בביתו של הלקוח. בראש השנה תוכלו להוסיף צנצנת דבש, בפסח הגדה ובשמחת תורה, ספר תהילים קטן וממותג- כך תוכלו להיות רלוונטיים בכל תקופה.

זרי פרחים ומתנות נוי ללקוחות בירידים ותערוכות

 

מארגנים קרנבל או מסיבה? עתידים להקים ביתן בתערוכה חשובה? הכינו מבעוד מועד  מתנות קטנות ומעניינות גם ללקוחות שיבקרו אצלכם בביתן וגם לעובדים בסוף יום העבודה.עציצי פרחים כמתנות לעובדים וזרים דומים אך מוקטנים יותר עם המותג שלכם ללקוחות/לקוחות פוטנציאליים

מתנות לחגים לעובדים וללקוחות – פרחים או מתנות?

 

למה לא שניהם ביחד? מתנות בתוספת פרחים או פרח יהוו השפעה פסיכולוגית אוטומטית על מקבל המתנה ויביאו לתחושה של חיוביות ומחשבה חיובית יותר. ידוע שפרחים בעלי עיצוב חי ובהיר יוצרים תחושה של חיוביות ואפקטיביות בקרב המביט בו ולכן כדאי לשלב פרחים או כל צמח חי אחר עם מתנה. גם פרחים מלאכותיים המיוצרים מחומרים ועבודת יד איכותית יביאו לתחושה דומה.

084

ממחקרים שונים נבדק ונמצא, כי פרחים מסוגים שונים מביאים לתחושה של שמחה והתרוממות רוח – תחושה ואווירה שבוודאי תרצו שתשרור בקרבת המותג שלכם, בין אם במשרדו או בעמדתו של העובד ובמיוחד בביתו של הלקוח.

מידע נוסף ניתן למצוא באתר של קרן אור – מוצרי פרסום וקד"מ

 

לפרטים נוספים צרו קשר