מעצבי שמלות כלה

 

החתונות היום הפכו להפקה של ממש, כל כך הרבה גורמים מעורבים וכל כך הרבה משאבים מוזרמים. אבל בין כל הבלגן של ההכנות לחתונה: קישוט הרכב, בחירה נכונה של זר לכלה וכמובן גולת הכותרת בחירת שמלת כלה, הדבר הכי חשוב עבור הכלה המיועדת, מספיק שפרט אחד קטן בהקשר לשמלה של הכלה או איפור כלה ישתבש כדי להכניס לסטרס את כל המקורבים.

 לכן כל כך חשוב שבמהלך בחירה של שמלות כלה הכלי ילך חלק וללא תקלות והפתעות לא צפויות. וכדי שזה

שמלת כלה קלאסית

שמלת כלה קלאסית מבית סטודיו סרג'

יקרה ראוי להתכונן מראש ולהצטייד במידע רב וניסיונן של אלה שזה כבר מאחוריהן. כמה שיותר מידע יכול רק לעזור והרי ידוע כי אלוהים נמצא בפרטים הקטנים אז כדאי ללמוד את הנושא על בוריו טרם ניגשים לחלק המעשי.

חשוב מאד להשתדל כמה שיותר לפעול מהשכל ולא מהרגש ולכן קודם כל יש להגדיר את התקציב שאנו מוכנים להקדיש להגשמת חלום ילדות של הכלה המרוגשת. גם את החריגה הצפויה בהחלט צריך לקחת חשבון

התבטאות הרגש בבחירות הזוג

בסופו של דבר אין מנוס מהשתלטות הרגש על הרציונאל, כלות לפני חתונתן כל כך מתרגשות ומפוחדות ודורשות כל טיפת תשומת לב אל האירוע המושקע שהן מתכננות, כל פרט מזערי נראה החשוב ביותר.

מבחינת המחירים, ההבדל המשמעותי הוא בין שמלות כלה בהזמנה אישית לבין שמלות כלה מתוך קולקציות מוכנות. לרוב שמלות כלה בהזמנה אישית יקרות יותר אבל ייתכן מצב כזה ששמלות מתוך קולקציות של מעצבים מוכרים עולות במחירן על שמלות כלה בהזמנה ממעצבי שמלות כלה פחות מוכרים.

עיצוב ללא מגבלות

מעצבי שמלות כלה באים לרוב עם רעיונות, סגנון וקוים עיצובים משל עצמם. ישנם כאלה שהמראה של השמלה חשוב עבורם עד כדי כך שהם שוכחים לקחת בחשבון את הנוחות של הכלה ולעומת זאת ישנם כאלה שיודעים לעצב שמלות כלה מקסימות ואופנתיות גם מבלי לתת לכמה לסבול ממגבלות פיזיות בגלל המחוך החונק, הבד הקשיח, הקונסטרוקציה המורכבת של השמלה וכו'.

בכל מקרה חשוב לבחור את המעצב שמעבר לכישרונו בעיצוב שמלות יידע גם להגיע אל ליבה של הכלה מבחינה נפשית ורגשית, יידע לספוג ממנה את כל הדרישות, וגם המוגזמות והלא הגיוניות לעיתים, זה חלק מתפקידו. אם ברבה האישית המעצב לא מסתדר עם הכלה יהיה להם קשה מאד לעבוד יחד ולהרים את הפרויקט הכה רגיש והחשוב הזה.

אז אנחנו מאחלים לכן המון הצלחה במציאת שמלת החלומות שלכן וכמובן בחיפוש אחר סלון כלות איכותי ואמין.

 

לפרטים נוספים צרו קשר