הזמנת זרי פרחים לכנסים

 

פרחים הם אלמנט קישוטי ידוע באירועים ובכנסים מאז ומתמיד. פרחים ידועים השפעה מרובה על בני אדם. צבעם וריחם יכול לגרום לנוח לשינוי במצב הרוח, לעודד חוסר ביקורתיות ועוד.
לעיתים פרחים מוצאים להם מקום נוסף מלבד האלמנט הקישוטי, וניתן להגיש אותם לאורחים מיוחדים בתור מתנה בלתי נשכחת מהכנס.

ארגון כנסים זה תהליך ארוך ומורכב עם המון משתנים. צריך לתאם ולתמרן בין כל הספקים השונים על מנת שהכל יעבוד כמו שצריך. קייטרינג, עיצוב אירועים, מולטימדיה, אולמות, דיילים, דוכנים ועוד.
כמובן שצריך להתאים את כל החללים לקונספט של הכנס. למשל אם מדובר בכנס של חברה או תאגיד גדול, נרצה לעצב את הכנס בצבעי ובדגלי המותג.

למה צריך להזמין זרי פרחים לכנס?

הפקת כנסים הינו דבר מורכב מאוד ויקר. כמובן שבדרך כלל לא נוכל להזמין זרי פרחים לכולם.
בנכס מצטיינים של חברה או תאגיד נוכל להזמין זרי פרחים עבורו אותם המצטיינים. המצטיינים ישמחו לקבל את הזרים וזה יהפוך את כל המעמד לחגיגי יותר ומכובד יותר.
בכנס של מרצים, נוכל להזמין לכל מרצה זר פרחים כהוקרה על הרצאתו המרתקת.
בכנס השקה של מוצר חזק בחברה נוכל להזין זרי פרחים למייסד החברה ולאורחים מכובדים.
כמו כן, הפקות כנסים בהם מארגנים במה מסודרת, ניתן לקשט אותו בפרחים כדי ליצור מראה נקי ומכובד.

האם פרחים משפיעים עלינו?

לפרחים יש סוד מיוחד במינו. למעשה הפרח נוצר על מנת למשוך אליו דבורים וחרקים אחרים אשר באמצעותם הוא מרחיק את הזרעים שלו ומתרבה. לפרחים יש השפעה פסיכולוגית חזקה על בני אדם והם גורמים לנו להגיב בצורה שונה על אותם הדברים. ברגע שמוסיפים ריח פרחים כחלק מעיצוב האירוע. נכנס אלמנט חדש, אלמנט הריח לתוך המשוואה ומשנה את התחושה שלנו לגבי אותו אירוע.
במסגרת המחקר הגיע צלם ובדק את התגובות של הנבדקים המגיעים לכנס ובאופן מפתיע הנבדקים שקיבלו את הפרחים שמחו מאוד וצחקו ואילו אלו שקיבלו את שטר הכסף נהנו בחיוך מנומס. פרחים יכולים לדכא ביקורתיות ושיפוטיות ואף להוציא אנשים מדיכאון.

זרי פרחים ועיצוב אירועים

שילוב פרחים כחלק מעיצוב הכנס או האירוע הינו דבר חשוב אך מורכב ודואג הנחיה של איש מקצוע בתחום עיצוב האירועים. חשוב מאוד שהפרחים ישתלבו באירוע ולא יפריע לו. למשל, אם תניחו זר פרחים עצום על שולחן עגול בכנס שיש בו גם ארוחה, יהיה מאוד קשה לאכול והיתרון יהפך לחיסרון.
היתרון הגדול שבשימוש של זרי פרחים לעיצוב האירוע, הוא שהזר כבר מגיע מסודר ואפשר פשוט למצוא לו פינה באולם. ניתן להשתמש בזר לעיצוב דוכני בופה בכנס, דוכנים שיווקים ועוד.
כמובן, שניתן להזמין פרחים בצבעי המותג של חברה או תאגיד מסויים, זה תמיד נראה מעולה.
בעיצוב האירוע, חשוב להתייחס גם לאלמנט הריח ולבחור פרחים המפיצים ריח חזק ונעים.

כבדו את האורחים שלכם, תשקיעו בהם ורכשו עבורם זרי פרחים. אם מדובר במתנה צנועה מהכנס, ניתן להזמין סלסלות מסוגננות וחמודות עם סידור פרחים משגעים.

 

לפרטים נוספים צרו קשר