פרחים ובלונים בעיצובים לאירועים

 

שנים רבות אנו מתייגים בלונים כמשחק לילדים או קישוט ליום הולדת, יחד עם זאת בעשור האחרון בלונים הפכו חלק משמעותי מחיינו הן בתחום האירועים והן בתחום העיצובים. היום בלונים מבטאים חלק מאמירת אהבה, בדומה לזרי פרחים שאנו מעניקים לאהובים שלנו הימים מיוחדים כך גם זרי בלונים חדרו אט אט לתחום המתנות האהובות עלינו.

כמו בתחום הפרחים שאנו מתאימים את גווניהם של הפרחים וסוגם לכל אירוע כך גם שמדובר על בלונים לאירועים.

בלונים יכולים להשתלב יחד עם זר פרחים ססגוני ולהוסיף לו הן נפח והן צבע, כמו כן בלונים יכולים להיות מעוצבים כזר בעצמם. גם פרחים כמו הבלונים מקושרים לשמחה אירוע או חגיגה, לבלונים יש יותר הקשר ילדותי, לעומת פרחים שיותר אצילים ועדינים למראה.

אך בלונים ופרחים הם השילוב האולטימטיבי לכל אירוע או חגיגה במיוחד שמדובר על חתונות.

חתונה היא אירוע מרגש בו שני בני זוג באים בברית נישואין תחת חופה. פרחים תמיד לקחו חלק בלתי נפרד מאירוע החתונה, בעיצוב החופה, במרכזי השולחן, בקבלת פנים וכדומה. לאחרונה מצטרפים אליהם גם בלונים המעניקים פן מקורי חדש ומעניין.

להלן כמה מהעיצובים של בלונים לאירועים בשילוב של פרחים:

הכניסה- בכניסה למתחם האירוע אם מדובר בגן אירועים או אולם ניתן להציב בכניסה קשת גדולה העשויה מבלונים לבנים עם שילוב פרחים לבנים קטנים, מראה הקשת מעניקים בכניסה לאירוע הן מקוריות והן אטרקציה בפני עצמה לצילום האורחים העומדים תחת הקשת בכניסה לאירוע.

קבלת הפנים- באזור קבלת הפנים לרוב מוצב ריהוט שלחנות גבוהים, כורסאות ישיבה, בר משקאות וכדומה, ניתן לשלב גם כאן בלונים לבנים ופרחים בצבעי לבן ואדום (צבעי האהבה המוסכמים בכל העולם) על גבי הריהוט בצורה עדינה המשתלבת עם קו הריהוט ומעניקה לאירוע מראה חדשני ומקורי שלא תראו באירועים אחרים.

חופה- את החופה גם כן ניתן לעצב עם בלונים על הסטנדים בצדדי השביל המוביל לחופה, על גבי הסטנדים הנ"ל המעוטרים בלונים לבנים ניתן להוסיף זר שושנים או וורדים אדומות. במידה ומעוניינים בקו עיצובי נקי יותר ניתן להשתמש בפרחים לבנים ולא אדומים.

מרכזי שולחן- ברוב החתונות יש מרכזי שולחן עם ואזות מעוטרות ופרחים שונים, ניתן לשדרג את מרכזי השולחן עם בלונים כתוספת לזר הפרחים או כזר בלונים בפני עצמו.

השילובים של עיצובים בין בלונים לפרחים הם אין סופיים, ותמיד משדרגים את מראה האירוע. כל מה שאתם צריכים זה לחשוב קצת מחוץ לקופסא והאירוע שלכם נחרט בזיכרונם אל האורחים למשך זמן רב, כי האירוע שלכם הוא בעל עיצוב שונה ומקורי שלא רואים בכל אירוע

 

לפרטים נוספים צרו קשר