מארזי לידה ומתנות מקוריות ליולדות

 

אחרי לילה שלם, ולעתים, אפילו לילות שלמים ללא שינה, היולדת כבר מותשת גם מהתהליך הפיזי והנפשי הקשה וגם מכל האורחים הגודשים לעייפה את בית החולים ולא נותנים לה מנוח עם אלפי עצות, שאלות ואמרות חכמה. במיוחד כאשר מדובר על לידה ראשונה. מה עושים כדי להיות אורחים כיפיים, כיצד נפתיע את היולדת ואיזו מתנה כבר אפשר לקנות בהתראה כל כך קצרה, שתאפשר לנו לשמח את היולדת אך גם לא לקרוע את הכיס?

  אלה הם שני נושאים מרכזיים, שהשילוב ביניהם נראה כמעט בלתי אפשרי, אתם ממהרים אל בית החולים אחרי הודעה חפוזה ולמזלכם, על פי מיטב מסורת בן הדוד מרפי, כל חנויות המנות בקרבת אזור מגוריכם סגורות (כי כבר אחרי 15:00 וכל החנויות סגורות והתחיל לחפש עכשיו משהו פתוח לא בא בחשבון, בקניון הכל יקר או שלא נראה מספיק טוב – ואתם מחפשים פתרון…

 לאם ולתינוק – מפנקים את ה"זוג הטרי"

חבילות לידה הם כבר לא פריטים שצריכים לעבוד חצי עולם או חצי מדינה כדי להשיגן  במחירים שפויים, כאלה אשר גם נראים וכוללים תוכן איכותי ומרשים. חבילות לידה עשויות לכלול בדרך כלל כמה פריטים לשימוש האם, לטיפול בתינוק ואפילו שניהם ביחד. אל תשכחו שגם האם לקחה חלק פעיל בכל תהליך הלידה הזה, פנקו אותה בקרם גוף נעים, קופסה או חפיסת שוקולד, הפריטים החשובים ביותר לתינוק, אשר לעולם לא יהיו מיותרים הם כובעים, גרביים ובגדי גוף אלה יועילו וישמחו מאוד את היולדת ויהוו מתנה יפה ולא פחות חשוב שימושית מצידכם. הצמדת בלון או דובון יהיו תוספת חמודה לחבילת הלידה. מתנה ליולדת אינה חייבת להיות יקרה או מפוצצת, היעילות שלה במרבית המקרים היא הרעיון החשוב ביותר שעומד מאחורי רכישת מתנה ליולדת.

  פרחים ישמחו לבב אם

 כאשר חושבים על מתנה ליולדת או על מתנה מפתיעה בכלל, לפרחים ישנה אותה אנרגיה האפופה בטבע וצבע, חיות והתחדשות אשר מעטים יישארו אדישים למראם, הענקת זר פרחים יצירתי כזה, המתאים במיוחד ליולדת יהווה הפתעה נעימה במיוחד. מהו זר המתאים ליולדת? רוב הזרים, מאופיינים ומעוצבים בצורה פחות נוחה ובצורה "עומדת" המחייבת אקרובטיקה מצד ההורים הטריים- איפה לעזאזל שמים את זה?? זרים ייחודיים, בעיצוב המותאם במיוחד להנחת על השידות הקטנות שלצד מיטת היולדת, ובעיצוב נעים ורך, יתאימו במיוחד כרעיון עבור מתנה ליולדת.

 בפרחי עופר למשל, תוכלו למצוא מגוון עיצובים נוחים ויצירתיים הכוללים זרים חיים וזרים משולבים במתנות, בלונים, זרים מתוקים, זרים אשר הפרחים בהם מודגשים וכוללים פחות ירק והרבה יותר אלמנטים של פריחה ססגונית. תוכלו לקבל ייעוץ בהתאמה לתקציב ואפשרויות מפתיעות ומיוחדות גם בתקציבים נמוכים לרעיונות לצורך מתנות ליולדת.

 לא עוד זר פרחים סטנדרטי – זה הכל בעיצוב…וברגש!

 

לפרטים נוספים צרו קשר