משלוח פרחים ליום ההולדת של אבא

 

ימי ההולדת של ההורים הם תמיד סיבה למסיבה ולהתרגשות. עם זאת, מדובר גם על ימים שיכולים לעורר לא מעט תהיות המתמקדות בעיקר במתנה המושלמת. אחרי הכול, מה באמת אפשר לתת במתנה לאנשים שנתנו לכם את מתנת החיים? איך באמת ניתן לגמול לאדם שגידל אתכם, שאהב אתכם ושבזכותו אתם בעצם מתעוררים בכל בוקר לעולם היפה שלנו?

ובכן, בעיקרון לא באמת ניתן לדבר על מתנות גנריות המתאימות לכל האבות באשר הם, אבל כפי שכבר הסגירה אותנו הכותרת, יש לנו לפחות הצעה אחת קטנה להתניע אתה את החגיגות – משלוח פרחים ליום ההולדת.

מה מסמלים הפרחים?

הפרחים מסמלים צמיחה, פריחה, רעננות והתחדשות. אנחנו מניחים שאבא שלכם כבר מזמן לא ילד וגם לא נער. עם זאת, אין לנו בכלל ספק שבחזהו מפעם לב צעיר ושרוחו עוד צעירה. דרך מצוינת לסייע לו להתחבר לכוח החיים, להתחדשות, פריחה ורעננות היא פשוט להפתיע אותו עם זר פרחים צבעוני במשלוח עד הבית. פרחים שנשלחים לגבר מסמלים גם מודעות מפותחת, אופקים רחבים ואהבה לטבע. אם אתם מרגישים שכל זה יכול לדבר לאבא שלכם ולשמח אותו, זה הזמן להזמין משלוח.

אילו פרחים מתאימים למשלוח ליום ההולדת של אבא?

גברים לרוב מעדיפים פרחים בגוונים כהים בדגש על בורדו וסגול. בנוסף לכך, גברים מעדיפים לרוב סידור שכולל כמות צנועה יחסית של פרחים ולא זרים גרנדיוזיים. במידה ואתם מעוניינים ללכת בכיוון של צמחייה אבל פרחים הם לא בדיוק כוס התה של אביכם, הרי שניתן לשדרג מעט את המשלוח ובמקום זר פרחים, לשלוח לו עץ בונסאי זעיר, עציץ עם סחלב בודד, ערוגה של קקטוסים צבעוניים, אדנית עם צמחי תבלין שונים כמו למשל נענע וכוסברה ועוד.

שילוב של מתנה בסידור הפרחים

אמנם פרחים יכולים להעביר מסר של אהבה והתחשבות באופן המושלם, אבל מן הסתם לא מדובר על מתנה אידיאלית ליום ההולדת של האדם שבזכותו אתם יושבים עכשיו וקוראים את המלים האלו. לאור זאת, מה דעתכם לשלב את המתנה בסידור הפרחים ולהפוך אותה לחלק אינטגרלי ממנו? להלן כמה רעיונות:

  • שעון לגבר הוא מתנה נפלאה לגברים בכל הגילאים. מאחר ומדובר במוצר קומפקטי יחסית, הרי שניתן לשלב אותו בסידור הפרחים או להניח אותו בעציץ, ארוז באריזה מהודרת.
  • במידה ומדובר על חובב יינות, ניתן להשלים את הפרחים עם בקבוק יין איכותי שאתם יודעים שישמח אותו במיוחד. לחובבי הז'אנר, ניתן לצרף גם שתי כוסות יין ברמה גבוהה או חפיסת סיגרים למשל.
  • במידה ואתם לא מעוניינים שבמעמד המשלוח של הפרחים חתן יום ההולדת יקבל את המתנה המרכזית כיוון שאתם מעוניינים להמתין לחגיגת יום ההולדת בחיק כל המשפחה, ניתן בכל זאת לתחזק את הזר עם כמה שוקולדים משובחים או סוגים שונים של דברי מתיקה שאביכם אוהב במיוחד.
  • למשקיענים שביניכם, מומלץ לשלב בסידור הפרחים תמונות קטנות של הילדים והנכדים, ולעצב את התמונות כאילו היו פרחים. כמובן שמומלץ לשתף את הילדים בהכנות.
 

לפרטים נוספים צרו קשר