משלוח פרחים ליולדת

 

בואו של ילד חדש לעולם הוא אירוע משמח ומרגש, הן עבור זוג ההורים הטריים והן עבור בני משפחתם וחבריהם. כולם רוצים לשמח זוג הורים טריים ביום הלידה, ואחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא על ידי משלוח פרחים ליולדת. משלוח זר פרחים לכבוד לידה של ילד או ילדה הוא מסורת ארוכת שנים וזוהי אכן דרך מצויינת לציין ארוע משמח זה. אבל איך יודעים מהו הזמן הטוב ביותר עבור משלוח זר פרחים ליולדת, ואיזה סוג של זר כדאי לשלוח? האם זר פרחים לבדו זו מתנה מספיקה? על כך במאמר זה.

מתי לשלוח את הזר?

הזמן המתאים ביותר למשלוח פרחים ללא ספק תלוי באם הטרייה ובחוויית הלידה שלה. יש נשים שמתאוששת בקלות ובמהירות לאחר הלידה ומשלוח פרחים על ידי שליח המגיע עד לחדרה במחלקת היולדת בה היא מאושפזת יכול לגרום לה לאושר ולשמחה. מהצד כדאי לזכור שיש אמהות שזקוקות לזמן התאוששות ארוך יותר, פיזי ונפשי. משלוח פרחים במצב שכזה עלול לעבור ללא התייחסות שכן האמא טרודה במחשבות או בטיפול ברך הנולד. לכן, אם ישנו ספק, כדאי להמתין עד שהאמא והתינוק יגיעו הביתה ורק אז לשלוח את זר הפרחים.

איזה סוג פרחים לשלוח?

יש חשיבות לסוג הפרחים שבוחרים עבור זר ליולדת. חשוב שאלו יהיו פרחים יפים ומתאימים לתינוק אך גם שיהיו עמידים כדי שיחזיקו מעמד לאורך זמן. ציפורנים הם פרחים המתאימים לזר ליולדת, הם רכים, יש להם ניחוח עדין, גוונים עדינים והם מחזיקים מעמד לזמן רב. גרברות גם יכולות להיות רעיון מקסים לזר לאם ולתינוק. אלו פרחים מרשימים, עמידים וניתן למצוא אותם במגוון גדול של צבעים עזים. אם רוצים להיות טיפה מקוריים, ניתן להתאים את סוג הפרח לחודש בו נולד הילד: כמו שיש אבנים וקריסטלים המתאימים לחודש הלידה ולתכונות האופי של בני המזלות השונים, כך סוגים שונים של פרחים מותאמים לחודשי השנה ולגלגל המזלות. למשל: ציפורנים לילידי חודש ינואר, אירוסים לחודש פברואר, נרקיסים במרץ, חינניות באפריל, חבצלות במאי ועוד.

תוספות אחרות

אנשים רבים חשים שמשלוח זר פרחים בלבד הוא לא מתנה מספיקה או מרשימה מספיק, ומבקשים להוסיף עוד משהו למשלוח. כיום ניתן לצרף למשלוח הפרחים גם מתנות ליולדת ולתינוק, שמהווים תוספת מקורית לזר הפרחים. בחבילת השי ניתן לכלול מתנות לידה כמו שוקולד, בלונים, קרמים ארומטיים, בגדי תינוקות, חיתולים, דובונים פרוותיים, צעצועי התפתחות ועוד, ככל העולה על הדעת.

 

לפרטים נוספים צרו קשר