מה מסמלים עבורנו צבעי הפרחים?

 

זר פרחים הוא תמיד מתנה נהדרת. אם אתם מתלבטים בין זר ורדים אדום לזר אירוסים כחולים, זה מכיוון שמעבר לסוג הפרח, גם לצבע הפרחים יש משמעות וסמליות רבה, וכדאי לדעת מה מסמל כל צבע. במאמר שלפניכם נסקור בקצרה מה עומד מאחורי צבעי הפרחים, ומה מסמל כל אחד מהם. משמעות צבעי הפרחים מתאימה במיוחד לזרי פרחים שתרצו לשלוח לחברים או מכרים, אך בהחלט אפשר ומעניין להתחשב בבחירתם, גם בכל מה שקשור לשתילת פרחי עונה במסגרת עיצוב גינות פרטיות.

המשמעות של פרחים אדומים

אין כמו זר ורדים אדומים כסמל לאהבה רומנטית. פרחים אדומים הינם מסר ברור לציון אהבה רומנטית, שכן הצבע האדום מסמל אהבה, תשוקה ואנרגיה פורצת. כמו כן משלוח פרחים אדומים מסמל אהבה עזה וחזקה, תשוקה ואנרגיות. הפרח האדום הנפוץ ביותר לסמל אהבה הם ורדים אדומים, אך יש גם סוגים נוספים כמו צבעונים, ציפורנים, גרברות ועוד.

המשמעות של פרחים כתומים

פרחים כתומים מסמלים צמיחה, התרחבות וחום. הצבע הכתום מסמל ידידות, הנאה, התחדשות ואנרגיות טובות. הצבע הכתום מזוהה עם השמש ומסמל חום, אושר ושמחה. כמו כן משלוח זר פרחים כתומים עשוי לבשר על הרפתקה קרובה, והכל כמובן בספונטניות והפתעה.

המשמעות של פרחים צהובים

הצבע הצהוב נחשב לסמל הטוהר ומזוהה עם צבע זהב. הוא נחשב לצבע המקושר עם בריאות, תבונה והגיון. הוא מומלץ למתנה לסיום לימודים או לציון הערכה לאדם קרוב. זר פרחים צהובים מסמל ידידות אמת, אמון וכבוד ולכן הוא גם נפוץ למשלוחים במסגרת העבודה ולחידוש קשרי ידידות. הפרחים הצהובים הנפוצים הם חמניות, נרקיסים וחרציות.

המשמעות של פרחים ורודים

זר פרחים ורודים מסמלים רומנטיות, עדינות ונשיות. הפרחים הורודים משלבים תמימות ורגישות ולכן מתאימים במיוחד לתחילת חברות, להצעת אירוסין וליולדת. פרחים ורודים נפוצים הם ורדים, ציפורנים, ליזיאנטוס, צבעונים ועוד.

המשמעות של פרחים ירוקים

המשמעות של פרחים ירוקים היא התחדשות וצמיחה, תחושת תקווה והרבה בריאות. הצבע הירוק מסמל טבע, איכות חיים ובריאות טובה. צבע זה משרה אוירה נעימה, טבעית והרמונית והוא מחמיא לכל צבע שבקרבתו. לכן מצרפים אותו לזרים רבים בשילובים נהדרים עם צבעים נוספים.

המשמעות של פרחים כחולים

הצבע הכחול מסמל מחשבות ודמיונות, ולכן זר פרחים כחולים יכול להתאים במיוחד לאנשי רוח, לאנשים שרוצים לעודד אותם לקבל השראה רוחנית, וכמובן להעניק רוגע ושלווה. העומק של הצבע הכחול אומנם מרגיע אך גם מביע רגשות, מחשבות והרהורים. פרחים כחולים מתאימים לזוגיות מושלמת אשר יש בה אמון ושלווה.

המשמעות של פרחים סגולים

זר פרחים סגול מסמל אמונה ורוחניות. הצבע הסגול נחשב לצבע אצילי וייחודי. זרי פרחים סגולים הם קסומים ורכים, ומייצגים אלגנטיות, יצירתיות ואיכות. ניתן לשלוח זר פרחים סגולים כרמז לקשר רומנטי או כמחווה והערכה. פרחים סגולים נפוצים הם צבעונים, אירוסים וכלניות.

המשמעות של פרחים לבנים

זר פרחים לבנים מתקשרים באופן מיידי לתמימות, בתוליות ואהבה טהורה. פרחים לבנים מסמלים טוהר, יושר, בהירות ושלמות. הם אלגנטיים מאוד, ומתאימים לכל אחד. הם מתאימים כמתנת אירוסין, ומושלמים לזרי כלה. פרחים לבנים נפוצים הם ורדים, ציפורנים, חרציות, נרקיסים, סחלבים ועוד.

 

לפרטים נוספים צרו קשר