למה עדיף לשלוח פרחים מחנות מקומית ולא מרשת גדולה?

 

אם מתקרב מאורע שאתם רוצים לציין באמצעות זר פרחים לאהוביכם היקרים, ההמלצה שלנו היא שתזמינו את המשלוח מחנות פרחים מקומית ולא מרשת גדולה. רוצים לדעת למה? כל הסיבות במאמר שלפניכם.
חנות מקומית לעומת רשת גדולה
על מנת לחזק את ההמלצה שלנו, הרשו לנו לקחת מקרה לדוגמה. נניח, שהאדם לו אתם רוצים לשלוח זר פרחים מתגורר בפתח תקווה. אם תזמינו את הזר מרשת גדולה, יכול להתרחש אחד משני התרחישים הבאים:
• רשת ללא סניף בפתח תקווה – רשת כזאת בדרך כלל מקבלת את ההזמנות באמצעות מוקד מרכזי. מי שייקח מכם את ההזמנה יצטרך להעביר אותה הלאה לסניף של הרשת שמבצע משלוחי פרחים בפתח תקווה, ובכך יש סיכון, שכן יכול להיות שהמידע אודות הזר ישתבש בדרך, ויגיע אל מי ששוזר את הזר בפועל שלא בצורה הרצויה. התוצאה יכולה להיות שמקבל הזר, האדם שקרוב ללבכם, יקבל זר אחר לגמרי מזה שהזמנתם, ושלא עבורו שילמתם.

 

רשת בעלת סניף בפתח תקווה – במקרה הזה טוב תעשו אם כדי להזמין משלוח של פרחים בפתח תקווה תצרו קשר ישיר עם החנות ולא עם מוקד ההזמנות, על מנת למנוע את האפשרות שההזמנה תגיע אל שוזר הזר בצורה לא מדויקת. למרות זאת, כדאי שתיקחו בחשבון, שמכיוון שמדובר ברשת גדולה סביר להניח שתשלמו יותר עבור אותו זר שתרכשו בחנות מקומית שאינה שייכת לרשת, כי אתם משלמים גם על השם ולא רק על הזר.
אבל, הזמנה של פרחים מחנות פרחים בפתח תקווה שאינה שייכת לרשת גדולה, תאפשר לכם ליהנות מכל העולמות: גם לקבל זר שמורכב באופן מדויק על פי הבחירה האישית שלכם, גם להיות בטוחים שהוא יגיע אל האדם היקר ללבכם בדיוק כמו שרציתם וגם לשלם מחיר סביר בהחלט בעבור הזר, שסביר להניח שברשת גדולה יעלה לכם יותר.
בנוסף לכל אלה, הזמנת פרחים מחנות מקומית, תאפשר לכם ליהנות מיחס אישי של המוכרים בחנות, בין אם אתם מזמינים את המשלוח באמצעות הגעה אישית לחנות ודיבור ישיר עם השוזר, ובין אם אתם מחליטים לבצע הזמנה טלפונית.
לכן, בפעם הבאה שאתם צריכים פרחים, ההמלצה שלנו היא שתנסו לעשות את ההזמנה מחנות מקומית קטנה ומטריפה. אנחנו בטוחים שלא תצטערו ושאחרי זמן קצר תקבלו טלפון מהאדם שקיבל מכם את הזר, ושהוא לא יפסיק להודות לכם על המתנה המיוחדת שנשזרה באהבה.
לסיכום – עדיף להזמין פרחים מחנות מקומית גם בגלל השירות, גם בגלל ההתאמה המושלמת של הזר לבקשה האישית שלכם וגם בגלל המחיר. נסו ותיהנו.

 

לפרטים נוספים צרו קשר