טיפולי ספא מתנה מושלמת ליולדות

 


הריון, לידה, ההבנה שאת אמא, שאת כבר אינך ברשותך עצמך, הם תהליכים משמעותיים שאינם פשוטים לאף אישה. ההורמונים והתהליכים הנפשיים והפיזיולוגיים העוברים על היולדת לאחר הלידה עשויים להיות משמחים, מתסכלים, מאושרים, עצובים וכל אלה בהפרשים של דקות מספר.

מתנה ליולדת בסגנון טיפול ספא אישי ואינטימי יעזרו לה להתחיל את התהליך המשמעותי בחייה באופן נינוח ואולי אפילו מעט יותר מפוקס ורגוע בין אם מדובר באם חדשה או הורות חדשה כאשר ישנם ילדים גדולים יותר בבית.


השחרור וההרפיה אחרי הלידה על פי התורות הסיניות העתיקות והמסורת הרווחת גם בהווה חשובה ליכולת הריפוי העצמי של הגוף, הריפוי הגופני הזה מאופיין בשלבים הדרגתיים, בהם השלב שאחרי הלידה הוא השלב הקריטי והמרכזי ביותר בתחילת תהליך או כהמשך תהליך ההורות והתודעה.

הענקת מתנה כמו טיפול ופינוק במסגרת חבילות ספא, מעבר לכל ההסברים הלוגיים, יהיה פינוק מושלם ליולדת לאחר התהליך הפיזי הקשה והלא פשוט הזה.

  

אופוריה ורגיעה לפני החזרה לחיי השגרה

רוצים לתת ליולדת מתנה מיוחדת באמת? חבילת ספא מפנקת ופרטית, תעניק לה את אותה הרגיעה והשלווה לה היא זקוקה לפני החזרה לטיטולים ואל יתר הילדים הנמצאים בבית. טיפול ופינוק ספא אחרי הלידה שקול ללקיחת נשימה עמוקה לפני הקפיצה אל המים ואותה צבירת אנרגיה הדרושה ליולדת הטרייה.

לאחר הלידה האמא חוזרת תוך כמה ימים אל שגרת החיים, לא שיש לה ברירה, וחייבת לקחת את עצמה ואתה תינוקה בידיים. מוכח כי טיפול ספא מקצועי יעניק לה את האנרגיות להן היא זקוקה כדי לא ליפול מהרגליים כבר בשבוע הראשון לחזרתה הביתה.

 

  הענק לך ולבת זוגך מתנת לידה משותפת

ומה בנוגע לאב המאושר? מתנה זוגית, כמו טיפול ספא זוגי ביחידות לאחר הלידה המתישה, היא המתנה הטובה ביותר אותה אתם יכולים להעניק לעצמכם כזוג וכהורים חדשים. היכולת לה,רגע ולבלות זמן איכות ביחד בעזרת ספא ועיסוי מפנק, שהייה בג'קוזי כאשר ברקע מתנגנת מוסיקה נעימה ומרגיעה תאפשר לכם להתחיל את החוויה המשפחתית החדשה שלכם ברגל ימין. חשוב שתדעו שהחודשים הראשונים לחייו של תינוקכם יגזלו מכם שעות ארוכות של תשומת לב ולעיתים גם לילות ללא שינה, נצלו את הימים הראשונים לצבירת אנרגיות ובילוי זמן איכות כזוג, לפני הקפיצה אל ים הטיטולים ותרכיבי החלב.

  

 לא חוזרים הביתה לפני שעוברים בספא- בא בהפתעה!

מעוניינים להפתיע את האם המאושרת? רוצה להעניק לחברתך חוויה מרפה ומפנקת במיוחד?  התנדבי ואספי אותה מבית החולים בנפרד מכל הרעש והבלגן בתואנה שאת רוצה ליהנות ממעט זמן במחיצתה לפני שלא יהיה לה זמן לנשום. לפני שהיא תספיק לשים לב לכיוון הנסיעה אתם שתיכן, תהיו כבר עטויות בחלוקים רכים ומלטפים ותהיו בדרך לפינוק מרגיע ולזמן המוקדש לבנות בלבד.

 חשוב: דאגי לעדכן את האב והנוגעים בדבר, שאמא תהיה עסוקה לשעתיים שלוש הקרובות….

 

לפרטים נוספים צרו קשר