השכרת מתנפחים להפעלות ימי הולדת לילדים

 

ימי הולדת לילדים על פי רוב אינן מתקיימים במתכונת של מסיבת הפתעה (אף שבהחלט תיתכן ובהחלט רצויה הפתעה במהלכה…) ולכן רצוי לתכנן מסיבת יום הולדת מבעוד מועד על מנת לא לגרום לילדים שיבואו לחגוג להשתעמם במהלכה.

ניתן לערוך מסיבה בחצר הבית או על שפת בריכה, מה שמאפשר לשלב בהן מתנפחים המהווים פתרון מצוין במסגרת הפעלות לימי הולדת לילדים.  ניתן להתייעץ ולקבל הנחיות באשר לסוגי המתנפחים, כמותם, דרגות קושי שונות (יש כאלה אשר ההפעלה בהן נכללת תחת קטגוריה של ספורט אתגרי).

על מנת למקסם את פוטנציאל ההנאה הגלום במתנפחים רצוי להתייעץ עם אנשי המקצוע של החברה המספקת אותם, כדי שניתן יהיה להתאים אותם באופן מיטבי לגילם של הילדים. חברה מקצועית מספקת מתקנים איכותיים ובטיחותיים, עם מדריך ומלווה או בלעדיהם – חשוב לסכם על כך.

על מנת לקשט את המקום ניתן לשלב בו זרי בלונים בצורות שונות. ניתן ליצור אפקט דקורטיבי מרשים ביותר באמצעות בלונים בצורות שונות, פרחים, שערים, במה ועוד.

באופן טבעי – בלונים תמיד נוסכים אווירה חגיגית, מרגיעה, רכה ונעימה. הם מוספים צבע.  הם נוסכים תקווה. בלונים מסמנים ומסמלים ערכים טובים, חיוביים.

על מנת להגביר את הבטיחות חשוב להקפיד כי המקום שבו מוצבים המתנפחים יהיה בטוח, מואר, ללא מכשולים ודברים חדים וזוויתיים העלולים, חלילה, להתקיל, להכשיל ולהפיל מי מהילדים.

הורים הבוחרים להעשיר ולהעצים את חוויית המשתתפים ביום ההולדת של ילדם יודעים עד כמה עשויים לתרום לכך המתנפחים. כאשר ילדים מופעלים ובעיקר כאשר הם  מפעילים את עצמם כאוות נפשם, ללא הגבלה של מקום וזמן, באופן חופשי לחלוטין, הם חווים חוויה עזה.

ניתן לשלב ביום ההולדת לא רק מיצגים של בלונים אלא גם הופעה של אמן בלונים המפליא ללהטט ולהרהיב את עיני הילדים המשתאים. ניתן לייחד חלק מיום ההולדת למיני-סדנא ליצירה בבלונים וכמובן שניתן ואף מומלץ להעניק לכל אחד מהילדים המשתתפים ביום ההולדת זר בלונים למזכרת. זרי בלונים פרחוניים, ססגוניים ,בצורות ובצבעים שונים יוצרים מופע מרהיב ומרנין.

השכרת מתנפחים ושילוב בלונים לימי כיף וגיבוש, לימי הולדת, לקייטנות, לסתם יום של חול – עם סיבה או בלעדיה- עשויה להתברר כפעולה שתועלתה מצדיקה את עלותה, ודאי כאשר נוכחים לראות ולחוש עד כמה ילדים נהנים מהמשחק במתנפחים, עד כמה הם שוכחים עצמם במהלכו, נתונים בעולם שכל כולו כייף והנאה.

אם אתם מחפשים פתרון אטרקטיבי, אפקטיבי או, אם במלה המכילה את כל היתרונות והתועלות- אולטימטיבי ליום הולדת של מי מילדיכם ( כמובן שאפשר להבטיח ובעיקר לקיים השכרת מתנפחים לימי הולדת ליום ההולדת של כל אחד מהילדים בתורו ובמועדו), כאשר אתם מנגישים ומזמנים להם אפשרות לשחק ללא הגבלה במתחם המשחקים שנוצר עם הצבתם של מתנפחים אתם מבטיחים לעצמכם שכל ילד שיוזמן ליום ההולדת יחווה את המסיבה כאירוע בלתי נשכח, אם לא בשל הכיבוד הטעים, ודאי בשל המתנפחים.

 

לפרטים נוספים צרו קשר