המתנות הנפוצות ביותר בראש השנה

 

בכל שנה, לקראת ראש השנה, עולה שאלה בעלת חשיבות גדולה. השאלה היא איזו מתנה כדאי לקנות לראש השנה. מובן מאליו שהשאלה הזו צריכה לקחת בחשבון למי מיועדת המתנה – האם לבן או בת הזוג? האם לעובדים? האם לבני משפחה או חברים? האם למי שמזמין להתארח בחג?
בסקירה שלהלן נראה כמה מהאפשרויות הנפוצות ביותר. אנו מקווים שרשימה זו תהיה לעזר לכל מי שמתלבט באילו מתנות לראש השנה לבחור מתוך מגוון האפשרויות.
שאלה של טעם
לפני שנתחיל בסקירת האפשרויות הנפוצות נספק טיפ חשוב. כאשר בוחרים מתנה כדאי לחשוב על טעמו של מקבל המתנה ולא של נותן המתנה. כלל זה נכון תמיד ובמיוחד כאשר רוצים לפתוח שנה ולשמח באמת את המקבל או המקבלת.
המתנות הנפוצות, אם כן, לקראת ראש השנה הן:
• כלי מטבח להגשה ואירוח – כגון סיר איכותי, כלי הגשה, קנקנים להגשת משקאות חמים, סט סכינים משובחות, סט סכום יוקרתי, סטים של צלחות, כוסות או קערות. ניתן בהחלט לכלול בסעיף זה גם מפת שולחן, פותחן בקבוקי יין בעיצוב מיוחד ועוד.
• מתוק על הלב – בונבוניירה מתוקה, מארז מתוק בתוך כלי קיבול מיוחד (כגון צלחת הגשה, תיק), עוגות מעוצבות, פרלינים ושוקולדים ממותגים – כל אלה הם אופציה טובה ומקובלת לשמח ילדים, מבוגרים וגם עובדים.
• נכנס יין – מארז של בקבוקי יין איכותיים הם אופציה מבוקשת שתמיד מתאימה. ניתן לשלב בקבוק יין עם צנצנת דבש או יין עם שמן זית איכותי וזוהי בחירה שמתאימה כדי לשמח מארחים או כדי לשמח את העובדים.
• ניחוח של דבש – ראש השנה הוא מועד מצוין למתנה מתוקה בניחוח של דבש. ניתן למצוא מארזים שונים הכוללים דבש מלבד האפשרות של דבש ויין שאותה כבר הזכרנו.
• שוברים וכרטיסים נטענים – בעבר שוברי שי היו אופציה מקובלת רק בקרב מעסיקים. כיום, ניתן למצוא שוברים ממותגים וכרטיסים נטענים בעיצוב ובאריזת שי שהפכו אותם למקובלים בקרב כלל הציבור.
• לבן או לבת הזוג – כאן בהחלט מקובל לנצל את ההזדמנות ולהפתיע עם תכשיט יפה או עניבה, חולצהמעוצבת, בושם, אפטרשייב או שעון יד.

 

לפרטים נוספים צרו קשר